Apple i dalje misli na one sa starim iOS-om

Apple i dalje misli na one sa starim iOS-om

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac



Appleova iOS App prodavnica počela je da korisnicima koji koriste starije verzije iOS-a omogućava skidanje starijih verzija aplikacija.


Izvor i nastavak: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Brzi su, treblo im je samo pet godina da to omoguće...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1042 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 8 sakrivenih i 967 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9k38, A.R.Chafee.Jr., AMX72, Apok, Asparagus, Ben Roj, Brankojle, C-Gun, Centauro, Dambi, deks, desmeki, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, djonsule, dusanobr, Feller, foka106, Georgius, goran.vvv, Goran_, goxin, GveX, ilija.24, In_hero, Jablan, Jester, JOntra, Kalu128338, Kapetan Hadok, KizJ, kuntakinte, MarijaC84, mercedesamg, Miki01, Miler88, Motocar, Mrav Obrad, nebidrag, nelezele, nixos, nuke92, ObelixSRB, OKT, ozzy, Paklenica, Peruta, Piani Jazzer, Pilipenda, proka89, Pururin, rodoljub, S2M, Seeker, Semberija, Sevatar, Sky diver 29, spalev, Spreewerk, Stojan Mrsavi, VBoss, VJ, vladao75, zajcev1, Zoca