Blu-ray rešenje?

2

Blu-ray rešenje?

offline
  • Pridružio: 24 Jun 2012
  • Poruke: 626

Pazi kada se navuces na HD to je opasna stvar :-) Ako hoce kvalitet onda neka kupuje Hdd-ove ili DVD-ije
Ja skidam filmove pretezno 720p x264 i solidnog su kvaliteta i malo zauzimaju (obicno 700-800 mb) u odnosu na xvid koji je njesra ali se i dalje koristi.Meni je zao sto imam kolekciju od 100 i kusur filmova na originalnim DVD-jima a kada skinete recimo br rip od 700 mb maltene se ne primecuje razlika sem zvuka.Tako da ako hoces da skupljas ne skidaj vise od 2 gb jer ce ti samo zauzimati dosta prostora kada vec skines kompresovano pretezno su dobre verzije a mozes i sam da konvertujes pa da stelujes kako ti odgovara.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1356 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 6 sakrivenih i 1273 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, _Rade, amstel, Avalon015, Borski1977, Bosnjo, bpop, Bubimir, BWG, Cigi, cikadeda, crazydkure, DankoZemun, Dare, deimos25, dejan1972, Deki Duga Devetka, Despot1, dj.ape, djonsule, drimer, DS01, El-Komadante, esko_hz, famoso, General63, Georgius, Goran_, GveX, iceburn, igorkozar83, ikan, ILGromovnik, Ir, Kajzer Soze, Kenanjoz, KizJ, lord sir giga, Malahit, Marko Marković, MGBRBG, mikrimaus, Milan 84, Milometer, milos97, mladen.zovko, mnn2, mrvica78, Mzee, N.e.m.a.nj.a., nelezele, PITT, Prašinar, raketaš, Remain, Rok A Bit, S-G, S-lash, Seeker, Simonsen23, Sirtaki Suvlaki, Stoilkovic, Str2022, superwhy, The Boss, Troja, vaci, vidra boy, vladao75, Vrač, vukovi, XBMC, ZetaMan, Zmajac, zmajbre, 787, 79693