Pomoc oko navigacije

Pomoc oko navigacije

offline
  • Pridružio: 24 Okt 2012
  • Poruke: 38

Napisano: 18 Maj 2013 19:41

sta mislite o Blueberry GPS 2Go447 navigaciji kosta oko 7000 dinara.da li da je uzmem ili ne...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 18 Maj 2013 19:49

sta mislite o jeftinim navigacijama



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 924 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 8 sakrivenih i 849 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, A.R.Chafee.Jr., Aleksandar Tomić, alex71, ALEXV, Apok, Ben Roj, BlekMen, boromir, BOXRR, burevestnik, cifra, Cirkon, darionis, Denaya, dijica, dule10savic, dusanobr, dushan, esx66, goxin, GveX, Hans Gajger, Helket, HogarStrashni, HrcAk47, igorkozar83, Ilija84, Jester, jodzula, Još malo pa deda, Kajzer Soze, klepesina, Koser, kybonacci, lanishtefm, Linda, Lino, LjutaGuja, luka35, Mali Rambo, Medojed, mercedesamg, Michellefromrezistance, MIG-3, mile33, Miler88, nebidrag, nesa1962, nuke92, Panter, pein, Piani Jazzer, ping15, read-only, samo_citam, Sarmat, Sirius, skok, Spreewerk, sslay, t.e.m.p.l.a.r., The Boss, Ulzana, veljko82, Vilhelmus, Vrač