overklok procesora

2

overklok procesora

offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Aj da vas poslusam,znate vise od mene Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Jun 2012
  • Poruke: 727

Kod mene je nista jaci procesor od tvoga, zapravo slican, Intel pentium 2,66 Ghz i mogu ga klokovati maximalno do 3,6 Ghz, ali mi se ne daju pare na bacanje, zadovoljan sam sa Default-om, i ako budem radio izmjene radije cu kupiti noviji jaci procesor...



offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

i to sto kazes Wink

offline
  • Pridružio: 18 Jan 2012
  • Poruke: 22

Ja sam gledao istu moju konfiguraciju da se prodaje na 3.2 GHz pa reko zato.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1578 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 1 sakriven i 1544 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, Ares12356, awathorn, Car89, cikadeda, Citalac, djonsule, DonRumataEstorski, Dvojac005, Georgius, GT, HawX, Iskander, istina, J - 6, jalos, Jozo74, kljift, koom0001, Kriglord, Laluvr, Lap720, LostInSpaceandTime, Lucky 6, Marko Marković, paja69, Pantelejmon, Raso75, Romibrat, scimitar19, Topaz9, US_Rank_0, Vanderx