Program za prekid mreze

Program za prekid mreze

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Postoji li program koji bi me iskljucio sa mreze, a da telefon bude funkcionalan?
To je moglo po difoltu na mojoj staroj Noki 6630. Ali nikako da nadjem program za Android.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Android ima Airplane Mode, nema internet konekcije, nema mreze, telefon funkcionalan, Wifi moze da radi...



offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Kod mene: zadržim dugme Power i odaberem Airplane mode. Svi radio uređaji se isključe (GSM, WiFi, Bluetooth...).

Naknadno mogu da uključim WiFi (a da GSM bude ugašen).

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Ali meni treba i internet (operatorov). Crying or Very sad
Znaci sve da funkcionise, ali da nisam na mreži. Treba mi onaj precrtani kružić. Mr. Green


Hvala na pomoći.

Ziveli

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Mislim da tako nesto ne postoji, kad si vec iskljucen sa mreze, kako da imas internet?

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

TwinHeadedEagle ::Mislim da tako nesto ne postoji, kad si vec iskljucen sa mreze, kako da imas internet?


Pa iskljucen za pozive i poruke. Mr. Green
Znam sada ce neko da preporuci neki call blocker. Mr. Green

Ali posto tako nešto ne postoji. Ok.

Avion mod koliko-toliko zadovoljava moje potrebe. Ziveli

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Avion mod je vrh stvar, odlican kad si u romingu. Ja ga preko noci ukljucim, em te neki ne uznemirava, em smanjuje potrosnju baterije...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7039 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 5 sakrivenih i 6945 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amonsrb, ArchaBasha, Avalon015, b_z_b, Badja, bigfoot, bladesu, bobomicek, bojank, Borski1977, bpvl, Brankojle, brufen, Cicumile, damir55555, darionis, dendrit86, Dixtrix, Djokislav, Djokkinen, Djota1, DrNeoCortex, Džekson, fireball021, Glavonja049, Goran 0000, goxin, Imperator_Aleksandr_lll, jaeger, jalos, Jecmendo, Jeremiah, JohnDoe, Jozo74, K-1A, Kawasaki1000, Krin, kybonacci, larix, LostInSpaceandTime, Mcdado, Medojed, Meklejn, miki69, Miler88, MILO-VAN, Milometer, milos.cbr, Mićko, mm1811, Motocar, mustangkg, nebojsag, nekdo, nesa1962, Niki2024, Nomica, OKT, Orc, Papadubi, Petar888, Pururin, rodoljub, RommelBL, rovac, ruma, S-G, saputnik plavetnila, Sevatar, Sharpshooter, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, theNedjeljko, tomo2, Topaz9, Tribal, Tumansky, ujke, vidra boy, VJ, Vlada78, vladaa012, Voice1, Volkhov-M, ziggga, Zmaj Tolak, Zmajac, 1107