pesma sa nostalgie

pesma sa nostalgie

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2010
  • Poruke: 195
  • Gde živiš: Beograd

Da li neko slusa nostalgie radio stanicu, posebno mislim na nostalgie rock?
Jutros su oko 10-11h ujutru pustili neku svoju domacu grupu, ali nisam stigao na vreme da zapisem tj. da pogodim barem neke reci pesme, jedino sta sam uspeo da zapamtim jeste da je melodicna, ima dobar ritam, kao i bass liniju.
Ako neko ima neke predloge pls.let me know.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2298 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 8 sakrivenih i 2215 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., airliners, Alexandar-1973, b_z_b, blejač, Bobanzd, Bolencebl, Bombarder, brandža84, BSD, Bubili, Bumbo, C-Gun, cenejac111, CHARLIE JA., Cirkon, Demi87, djuradj, dmrdc, Dogma21, Dorcolac, Feller, Foxdie, Georgius, Glavonja049, Helket, Incognito, K-1A, Konda, Kruger, lima, luka35, M74AB3, MagicniHerpes, MarijaC84, Marko Marković, markolopin, milanpb, Milanče222, mino bosanac, Mis uz pusku, mrgud2025, mrm, nemkea71, nenad81, nixos, nnovakis, Nomica, novator, OgnjenMitric, opt1, Orc, pein, Permaldar, porticco, proka89, RajkoB, repac, sale3811, sale76, Sevatar, simicnenadbg, SlaKoj, stalja, Stevan2026, tajvankanasta, vaci, Velizar Laro, vlad4, Vlada78, voja64, XBMC, YU-UKI, ziggga, Zorge