Zakljucala mi se flash memorija

1

Zakljucala mi se flash memorija

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2013
  • Poruke: 14

Tacnije imam usb flash stic od 8 gb,pre neki dan mi se sam zakljucao nzm zbog cega,kad ga ubacim nemoze da se formira molim za pomoc...Hvala u napred.. smešak



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Sta podrazumevas pod "formira"? Kako se to sam zakljucao?



offline
  • Pridružio: 27 Maj 2013
  • Poruke: 14

Napisano: 20 Jun 2013 9:50

to mi trazi kad ubacim flash

Dopuna: 20 Jun 2013 9:51

Al' kad kliknem na format disk on nece da se formira...Very Happy

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Da nema možda dugme za zakjučavanje?

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Potrazi i preuzmi aplikaciju "HP USB Disc Storage Format Tool" i probaj njime da formatiras taj fles. Imas i jos programa slicne namene, pa potrazi i isprobaj. Ako ni jedan ne odradi posao, fles je zreo za kantu.

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2013
  • Poruke: 14

Napisano: 20 Jun 2013 9:57

Ok hvala...Very Happy Pozz

Dopuna: 20 Jun 2013 10:05

Jel imas jos neke programe da mi preporucis?

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

IvanKragujevac ::
Al' kad kliknem na format disk on nece da se formira...Very Happy

Kako "neće da se formatira"? Izbacuje neku poruku? Uslikaj poruku i prikači ovde.
Ričard ::Da nema možda dugme za zakjučavanje?
Nisi odgovorio.

Zašto ti treba druga aplikacija?
Probao si HP USB Disc Storage Format Tool? Radi li?

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2013
  • Poruke: 14

eto to mi uvek izadje...

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Postavljeno ti je još četiri pitanja. Ako želiš da ti pomognemo, potrudi se da pre svega sam sebi pomogneš, i odgovori na naša pitanja. Wink

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2013
  • Poruke: 14

Aplikacija koju mi je poslao milan ne funkcionise,nema dugme za zakljucavanje,i marka flash-a je transcend ako to nesto znaci...izvinite sto ne odgovaram odmah imam malih problema sa netom...Hvala vam u napred :p Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2446 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 9 sakrivenih i 2358 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, AK - 230, annon, Bane san, bbrasnjo3, bojan313, cifra, coaaco, d.arsenal321, debeli, DeerHunter, dejanru, Deki Duga Devetka, Demi87, DezurniOperativni, Dimitrise93, djordjemiklusev, djuradj, dzoni19, elenemste, F14_Tom_Cat, Flanker-G, Georgius, goxin, havoc995, Helket, JOntra, KizJ, kolateralnasteta, Konda, kunktator, Laluvr, Litostroton, littlebunny, LjubisaR, maksi007, MIg, miki kv, mikidragi, Miletić Zoran, MiloradKomadic, Mis uz pusku, mist-mist, Mitraljeta, Mićko, N.e.m.a.nj.a., nemkea71, padamacki, Papadubi, pein, Permaldar, Pilence, pisac12, precan, radza1, sap, ShtagodShtagod, Smajser, sonico, ss10, Stevan2026, Tas011, Titan, toni061, troki1971, Trpe Grozni, ujke, vaci, Valter071, vasaw, VBoss, Velizar Laro, VJ, VNVK, Vrač, xAlex2, Zdilar, zziko, 79693