3d modeli aviona iz WWII za LightWave

3d modeli aviona iz WWII za LightWave

offline
  • Pridružio: 31 Okt 2005
  • Poruke: 4

pozdrav

kupio sam lightwave i mogu reci da je SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!

radim compositing i potrebni su mi gotovi modeli aviona iz WWII
da ih uklopim i da napravim film:)

ima na netu ali jedan model kosta po 100 dolara:(((((

pa ako neko ima te modele ili ima neki link neka mi pomogne!!!

Hvala unapred!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

google is your friend - ima ih i free



offline
  • Pridružio: 31 Okt 2005
  • Poruke: 4

ok trazio sam 2 sata ali nista besplatno pls daj mi neki link:(((

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1188 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 3 sakrivenih i 1112 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, Avalon015, Ba4e, bb929, blatruc82, bojank, Borski1977, BOXRR, Boxy, bukefal, cifra, Clouseau, cojapop, Cvijo_ue, Dekanovic, deks, Denaya, Djota1, DonRumataEstorski, Draganeli, dukajov, dulleo, dusan.l, dushan, ekser222, Electron, Frunze, Ilija Cvorovic, jarovitt, JOntra, Kvaka22, limeni, ljiljak, LUDI, marsovac 2, mačković, Michellefromrezistance, Milan A. Nikolic, Miler88, Milovan Dinic, Miškić, mocnijogurt, nemkea71, nenad81, nevjerna beba, NiKoLa27, niksa517, ObelixSRB, OKT, pajcex026, Panter, Parker, pfc74, Piani Jazzer, RajkoB, raptorsi, repac, S-G, Saša1989, skok, spalev, Srky Boy, stagezin, Tumansky, Ulzana, v82, Vanderx, vathra, vladom6, Zavulon, ZetaMan, Zrcalo, 79693