AutoCAD - problem...

3

AutoCAD - problem...

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

Probaj ovde:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dragan Mirilo
  • Pridružio: 31 Jan 2011
  • Poruke: 78
  • Gde živiš: Novi Beograd

Konačno, pronašao sam rešenje problema. Morao sam da promenim opciju 2D Drafting and annotation (nalazi se u donjem desnom uglu AutoCAD-a 2010) u AutoCAD Classic. Posle toga se pojaviio jezičak Draw u toolbar-u gore.
Hvala svima koji su pokušali da pomognu Ziveli



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2343 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 4 sakrivenih i 2305 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, amaterSRB, bojanM84, Bubi, Bubimir, BUDDAR70, cebam, Feller, HogarStrashni, hyla, ivan979, kutija11, Lance Guest, MaksicZoran, mile.ilic75, miodrag, Mzee, nuki1234, PlayerOne, proka89, repac, S2M, sap, Smiljke, smuk, t.e.m.p.l.a.r., tmanda323, tomigun, VekiJ, Veless, Velibor Radoja, Zoran1959, Zvonkozvonko, 79693