Igre

Igre

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2008
  • Poruke: 1
  • Gde živiš: Teslic

Hej ljudi znate li nekakav program za pravljenje igrica Question



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Okt 2008
  • Poruke: 1560
  • Gde živiš: Sremski Mihaljevci

Imas dosta pokrenutih tema na ovom forumu!

Imas raznih, zavisi koju igru pravis.??
Game maker, FPS Creator, XNA Studio, 3D Game studio....



09 Jan 2009 16:12 pixxel Zaključavanje topica Razlog: Već je postavljeno ranije
Koristi pretragu
 
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1017 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 3 sakrivenih i 981 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bpop, d.arsenal321, darionis, dekan.m, Dimitrise93, Dusko_Dugousko, Gama, gobrad, HrcAk47, Jaz, keyz, klepesina, ladro, laki_bb, markolopin, mikrimaus, obsc, oddsock, partyzan, radoznao, radza1, Sarmat, septembar, skok, Sky diver 29, Spinosa, Ulzana, uruk, voja64, yrraf, zeka013, Zimbabwe, zvomar