ADSL je los, sta da radim

2

ADSL je los, sta da radim

offline
  • Pridružio: 11 Maj 2003
  • Poruke: 139

pronasao sam ovo kao ukucaj 192.168.1.1 usao sam na tu stranicu i pronasao ovo koliko vidim ADSL2+ evo i iskljucio sam firewall inace bio je na MEDIUM sad ce da vidimo sta ce da se desi......radi..sad sam prebacio na STANDARD i isto radi...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1041 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 4 sakrivenih i 953 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alke12, ArchaBasha, ArmFPGA, bax0904, bojan313, bojansmudja, bojcistv, bufanje, BZ, carinko, Clouseau, deLacy, Denaya, Djokislav, djuradj, Draganeli, drimer, dule10savic, dushan, dzada, Dzambas, Džekson, efektiva, Electron, Flanker-G, foka106, Frunze, goxin, Helket, Hitri, ikan, jalos, Jaz, Jecmendo, Jeremija98, Kozara1, lanishtefm, Litostroton, ljuba.b, loon123, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, MaksicZoran, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, miki kv, Miler88, Milometer, Milos ZA, Mićko, Moldovan, monomah, Mrav Obrad, nemkea71, Niki2024, Nole, Nomica, OKT, Oscar2, Panter, PlayerOne, pobeda, Pururin, Radoslava, repac, royst33, saputnik plavetnila, sasics, Semberija, shone34, sickmouse, Sirius, Smiljkovich, Spreewerk, sspp, stegonosa, Velizar Laro, Vlada78, vrgudinac, wolf431, Zjmc, 79693