Beocity prevaranti

Beocity prevaranti

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2006
  • Poruke: 48

Sta ti je shvatanje trzista u zemlji Srbiji.
Umesto s obzirom na veliki broj provajdera i to da je i Telekom usao u ADSL trku,da se cene istoga smanjuju a usluga poboljsava kao sto bi trebalo da je ovo normalna zemlja,desava se kontra stvar.
Prevaranti iz Beocity-a su od 1.1.2007. svoje pakete podelili na pakete za fizicka i na pravna lica.
I tako da za uslugu koju si do sada imao moras da platis skoro 1900 din.za recimo 256 flat,posto su oni vacaroski za fizicka lica ogranicili p2p i skidanje sa servisa kao sto je rapidshare itd.,tako da vecu brzinu ima moj komsija sa dial-up-om nego ja kada je p2p u pitanju.
Kod mene ne prelazi 5 kb/s a i kad je tih 5 to je za pevanje.

Dopuna: 10 Jan 2007 21:35



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

Da li si podesio lepo port forwarding za p2p koji koristis?

A prica o beocity-ju je odavno ispricana, nema sta da se doda, nisu oni krivi nego korisnici koji i dalje idu kod njih i uplacuju adsl... Smile



offline
  • Pridružio: 28 Jan 2007
  • Poruke: 38

Prijatelju.
nije ni slavni Beotel mnogo bolji da te utesim,
evo meni su veceras 10 puta prekinuli download fajla,
a kad im se pozalim oni mi web stranicu otvaraju citavih 3
minuta.To nisam doziveo ni kod Telekoma na dial-ap vezi iako svi znate
kako radi Telekom.
Ja rekoh i spasih dusu a za njihov ADSL mi se ...e.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1032 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 8 sakrivenih i 932 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alexandar-1973, Apok, ArchaBasha, Ares12356, Asparagus, Asteker, avijacija, Bo96, bojan1234, bokicacar, boromir, Bubimir, cakija, cenejac111, cikadeda, Darko Jovanovic, darkojbn, Djota1, DonRumataEstorski, dozorni, drimer, dule10savic, GandorCC, Georgius, Grebostrek, Hans Gajger, Haris, HogarStrashni, iceburn, igorkozar83, ikan, Ikica977, jaeger, jalos, Jecmendo, JK, jodzula, jon istvan, Jovan1983, Kajzer Soze, king111, Koplje, kybonacci, Lazur_01, Lep1na, LjutaGuja, mercedesamg, Mihajlo, Miki 24pbr, Milan 84, milanpb, Miletić Zoran, Milos ZA, Mićko, Naj-Turs, Nepopravljivi, Nomica, OKT, Orc, ozzy, Pavel Medved, Permaldar, pisac12, pobeda, Pururin, rajkoplje, raso76, redstar011, rovac, royst33, S-G, Sarmat, sasics, Sevatar, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, Singidunumac, skok, stalja, tamno.nebo, tubular, Valter071, VJ, Vlada78, vladaa012, Vozd0714, vzd1389, zaoka, zokizemun, Zorge, 787