Problem sa ZTE ZXHN H208N

Problem sa ZTE ZXHN H208N

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2015
  • Poruke: 2

Pre par nedelja mi je usled grmljavine crkao Huawei 552e, pa sam od Telekoma dobio modem iz nalova. Sve radi ok osim što android aplikacije na telu pucaju, a neki tel se restartuju pri pokretanju aplikacija koje koriste internet kada su na mom wireless-u. Deluje pomalo nelogično, ali povezivanjem na drugi wireless nema nikakvih problema. Problem je što nigde ne mogu da pronađem username i password za ovaj modem da bi uporedio napredna podešavanja za wireless. Ako neko zna ime i šifru neka javi. Pozdrav



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Za sve uređaje koje daje Telekom Srbije i korisničko ime i šifra je telekom (malim slovima).



offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Takodje mogu biti i:

username: admin
password: ztonpk

username: admin
password: tzlkisonpk

username: admin
password: admints

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2015
  • Poruke: 2

Napisano: 01 Maj 2015 17:30

telekom, telekom je za osnovna podešavanja, a ostale šifre su za Huawei. U Svakom slučaju hvala, ako još neko ima ideju neka napiše. Poz

Dopuna: 02 Maj 2015 10:16

Prošla je kombinacija: admin, tzlkisonpk. Kad budem imao vremena da se pozabavim ovim i ako otkrijem šta je problem javljam. Pozdrav

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 882 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 8 sakrivenih i 799 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Arsenije, b_z_b, bavar357, Bbbggg1979, bojan_t, bokisha253, borya90, BrcakRS, C-Gun, cemix, Cirkon, Citalac, crnirocko, DeerHunter, Despot1, Djota1, Dolinc, doom83, draganca, Džekson, ekipo26, Electron, Georgius, gost321, goxin, Haris, IpMan, IQ116, jarovitt, K2, Kapo64, Krusarac, Lance Guest, Litostroton, luka35, marko.markovic, MaschinenPistole, mat, micke83, Milan A. Nikolic, Milometer, mnn2, nenad81, nikolapetkovic, nnovakis, Nole, pein, PlayerOne, procesor, proka89, repac, rovac, sabros, sap, shlauf, sicer2012, Simonsen23, Sir Budimir, skvara, spalev, Srna, StankoVrankovic, styg, superwhy, Tvrtko I, Vladoj, xAlex2, Zastava, zax22r, Zdenko, Zmaj Tolak, ČOBAN