Telekom Srbija: Box 2 paket

Telekom Srbija: Box 2 paket

offline
  • Pridružio: 22 Okt 2016
  • Poruke: 237

Pozdrav dragi moji forumaši.
Molim Vas da mi napišete šta se dešava kada prođe ugovorna obaveza za Box 2 paket telekoma srbije.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Ništa, ostaješ na tom paketu dok ne potpišeš novi ugovor. Ako se u medjuvremenu promeni ponuda (sadržaj paketa, cena ili nešto treće) tebi ostaje prvobitni paket sve dok ne potpišeš novi ugovor.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 814 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 7 sakrivenih i 736 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andrija357, Asparagus, Asteker, Avalon015, awathorn, BB, bb929, Belac91, bojank, BWG, cemix, Chainsaw, CHARLIE JA., Despot1, dolinalima, Dolinc, DragoslavS, drimer, dule10savic, dzoni19, Electron, Feller, goran.vvv, Haris, Jaz, Jeremiah, K2, kaskadija, Kole1975, konstruktor, Krusarac, kybonacci, Laki Topalovic, Leonov, Litostroton, Marko Marković, mercedesamg, milanpetkovicv, milenko crazy north, Moldovan, nemkea71, pablojepao, PoolbegD02, precan, procesor, Pururin, Pv123, radza1, RAKITNICA, rakivan, Remain, RiV, sap, Sarmat, Semberija, shadower78, skok, skvara, SlaKoj, stingD, Stoilkovic, styg, Tafocus, tanakadzo, Tvrtko I, Velizar Laro, Vlad000, Vladoj, x011, yiyi, 79693