aspx

aspx

offline
  • DI 
  • Građanin
  • Pridružio: 06 Feb 2006
  • Poruke: 64

sta je razlika izmedju asp i apsx?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 19 Okt 2007
  • Poruke: 4
  • Gde živiš: Nish

.asp je ekstenzija za ASP, a .aspx za ASP.NET.
Ukoliko te interesuje razlika uzmedju ASP-a i ASP.NET-a, to je vec druga tema.

offline
  • Pridružio: 23 Maj 2008
  • Poruke: 12
  • Gde živiš: Beograd

nemoj ni da se trudis da sa asp, aspx (asp.net) je ono u cemu ces verovatno u zivotu raditi ,
baci pogled na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] , tu organizujemo i predavanja pa mozes da vidis iz prve ruke zasto asp.net i kako ...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3337 korisnika na forumu :: 27 registrovanih, 1 sakriven i 3309 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andrija357, Citalac, Dannyboy, darionis, Dimitrije Paunovic, djuradj, Dovla 1980, draggan, goran.vvv, Haris, Hitri, Lino, Litostroton, Medojed, mikhailo, milenko crazy north, MilosKop, Mrav Obrad, Mzee, SirOliver, Stoilkovic, tooljan, Tvrtko I, Ulzana, vaso1, vlada035, zlaya011