Otkljucavanje HTC onev

Otkljucavanje HTC onev

offline
  • Pridružio: 10 Maj 2009
  • Poruke: 91

Dobio sam kod, medjutim on i dalje javlja incorect password a Poljaci su mi skinuli 9 evra.Sta dalje?Pozdrav



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Dalje je da se žališ njima, i da kažeš da je kod neispravan.A kada si već dao 9evra, mogao si još 9 e i u servis da otključaš. Ja sada ne znam kako ide to otključavanje, da li treba da bude s-off, i otključan bootloader, pa onda da se može otključati.



offline
  • Pridružio: 10 Maj 2009
  • Poruke: 91

Kod mene traze svi 25 evra za taj model.Zalio sam se i trazili su snimak celog postupka,poslao sam im ali jos nista neodgovaraju.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3694 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 4 sakrivenih i 3633 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, Akiro, AleksSE, aleph_one, ArchaBasha, Atomski čoban, b_z_b, bankulen, Borkanović, boromir, borya90, boxbole, brundo65, cikadeda, darionis, Desmond, DezurniOperativni, Dragon Order, dule10savic, Duschi, Great White, ILGromovnik, istina, Jeremiah, Jester, joca83, K a s p e r, Kenanjoz, kikisp, Klonfer83, Krin, kybonacci, Laluvr, lcc, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, mačković, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, Moldovan, mustangkg, neko_drugi, nuke92, Prometeus, Radogost, repac, sap, ssekir75, stingD, Tamna_strana_Meseca, Valter071, vranjanac29, Zastava, ZlatniRez