|
Napisano: 06 Jul 2015 15:29
Moje poštovanje svima. Dobio sam navedeni telefon u kojemu je kolega obrisao OS. Komp ne prepoznaje telefon kada ga spojim i mogu samo ući preko vol- i power u TWRP v2.3.2.3. gdje mi kaže da nema OS. Može li se preko TWRP-a vratiti OS i kako? Nemam iskustva sa ovim telefonom, niti sa androidom baš previše. Posjedujem lg l bello i njega sam root- ao samo zbog navigona, tako da mi je svaka pomoć dobrodošla. Unaprijed hvala.
Dopuna: 07 Jul 2015 8:02
Baš nitko nema ideju? Ma hajde, znam da sve znate. Ili su svi na moru?
|