|
Poslao: 21 Sep 2015 17:43
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Nova Lumia 535 je u Nišu po radnjama bila oko 95e kada sam poslednji put gledao...
Na KupujemProdajem novih sada ima za 100e.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 21 Sep 2015 17:46
|
offline
- Aco

- Moderator foruma
- Pridružio: 12 Maj 2006
- Poruke: 16826
- Gde živiš: /home/aco
|
Recimo Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT I9060I koji ja imam sad se može naći već za 140-150 eura. Sasvim solidan telefon, jedina zamerka kamera nije nešto posebno ostalo šljka sve ko sat.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Sep 2015 17:51
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Aco ::jedina zamerka kamera nije nešto posebno ostalo šljka sve ko sat.Slično je i kod Lumie 535. I prednja i zadnja kamera su 5Mpx. Maltene ponekad imam utisak da prednja pravi bolje slike nego zadnja. Imao sam mogućnost da uzmem LG G3 umesto 535, i jedino mi ta zadnja kamera sa LG-a nedostaje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Sep 2015 18:02
|
offline
- _Sale

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 13451
- Gde živiš: Z-moon
|
bocke ::_Sale ::Tek da vidite šta rade Lumia 1320 i ova koju sada imam, 830 ...
To baš i nisu telefoni od 100-150 evra. Čak i 535 izbija iz granice od 150 evra.
Nisu, mada sam 830 platio 205 E pre tri meseca na oglas.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Sep 2015 18:50
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Ovo je dual SIM varijanta. One su uvek skuplje od single SIM.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Sep 2015 19:07
|
offline
- bocke

- Moderator foruma
- Glavni moderator Linux foruma
- Pridružio: 16 Dec 2005
- Poruke: 12567
- Gde živiš: Južni pol
|
_Sale ::@bocke
Džabe se ne uklapa u 100-150€.
Isto tako, polovno nije isto što i novo, zar ne?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Sep 2015 19:08
|
offline
- _Sale

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 13451
- Gde živiš: Z-moon
|
Rekoh ja da će se ovo pretvoriti u fanboy višeboj. Odoh ja do vojnog foruma.
|
|
|
|
|
|