Sta gledati pri kupovini telefona

6

Sta gledati pri kupovini telefona

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Nova Lumia 535 je u Nišu po radnjama bila oko 95e kada sam poslednji put gledao... Very Happy

Na KupujemProdajem novih sada ima za 100e.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Recimo Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT I9060I koji ja imam sad se može naći već za 140-150 eura. Sasvim solidan telefon, jedina zamerka kamera nije nešto posebno ostalo šljka sve ko sat.



offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Aco ::jedina zamerka kamera nije nešto posebno ostalo šljka sve ko sat.Slično je i kod Lumie 535. I prednja i zadnja kamera su 5Mpx. Maltene ponekad imam utisak da prednja pravi bolje slike nego zadnja. Imao sam mogućnost da uzmem LG G3 umesto 535, i jedino mi ta zadnja kamera sa LG-a nedostaje. Neutral

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

bocke ::_Sale ::Tek da vidite šta rade Lumia 1320 i ova koju sada imam, 830 ...

To baš i nisu telefoni od 100-150 evra. Čak i 535 izbija iz granice od 150 evra. Wink

Nisu, mada sam 830 platio 205 E pre tri meseca na oglas.

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Napisano: 21 Sep 2015 18:38

A ja sam svoj Huawei Y330 dobio džabe od firme pre godinu dana. I šta sad? Razz

Dopuna: 21 Sep 2015 18:45

vasa.93 ::Nova Lumia 535 je u Nišu po radnjama bila oko 95e kada sam poslednji put gledao... Very Happy

Na KupujemProdajem novih sada ima za 100e.


Ali nisu baš svugde takve cene. Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Ovo je dual SIM varijanta. One su uvek skuplje od single SIM.

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

@bocke
Džabe se ne uklapa u 100-150€.

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

_Sale ::@bocke
Džabe se ne uklapa u 100-150€.


Isto tako, polovno nije isto što i novo, zar ne? Wink

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Ljudi, manje offtopica, da ne radi metla. Razz

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Rekoh ja da će se ovo pretvoriti u fanboy višeboj. Odoh ja do vojnog foruma.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2653 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 1 sakriven i 2632 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Baždaranac, benne, Boskovic, goxin, ilegalni, Kontrausluga, ljubo70, m94j, maksi007, Medojed, Milan A. Nikolic, nikolabb, oermigriro, redstar72, SirOliver, Superastro, vidra boy, vidra1, vjetar, Zastava