Jel dobio jos neko ovako nesto?

Jel dobio jos neko ovako nesto?

offline
  • PHP developer
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 3760
  • Gde živiš: 127.0.0.1

E ovako, na mycity sam u mom profilu ostavio adresu MSN-a, koju inace ne proveravam, tj proveravam vrlo vrlo retko... Danas je proverim, onako, iz dosade, i imam sta da vidim...

Citat: Zdravo,
nasla sam tvoj mejl na forumu my city!Pokusavam da nadjem sto vise ljudi za posetu Anfield-u u organizaciji Mladost turista,koji bi obezbedili karte!
Ako si zainteresovan,javi se!
POZZ


Jel dobio jos neko ovakav mail? Ono sto mi je cudno, je da u mom profilu postoji i mail adresa, ali na nju nisam dobio nista... vec na MSN adresu...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 816

Tvoja mail adresa nije vidljiva drugim korisnicima. MSN već jeste.



offline
  • Pridružio: 26 Jul 2004
  • Poruke: 1472
  • Gde živiš: Vojvodina,Zrenjanin

Jel mogu ne registrovani korisnici da vide msn,icq, email i ostalo?

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Odjavi se pa ćeš da vidiš. Mr. Green
Samo ko se prijavio na forum može da vidi E-mail adrese.

offline
  • PHP developer
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 3760
  • Gde živiš: 127.0.0.1

ili ovako nesto (novi vid spama - PP)

hiii my man... ::
Pa sta ima? Smile Odakle si?


posiljalac inace ima registrovan nick na MC, ali nema nijednu poruku... i navodno je zensko...

offline
  • Pridružio: 26 Jul 2004
  • Poruke: 1472
  • Gde živiš: Vojvodina,Zrenjanin

@Rastafarii Izgleda da si ti ovde najpopularniji pa samo tebe spamuju Smile

Dopuna: 13 Nov 2007 12:30

@rogi23 U pravu si, ali primetio sam da je ICQ broj vidljiv u profilu.

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Ne znam, ja kad sam odjavljen ne vidim ništa, samo Blog.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1222 korisnika na forumu :: 97 registrovanih, 5 sakrivenih i 1120 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amstel, Asteker, black venom, bojan_t, boromir, branko87, Bubimir, bufanje, cifra, Cirkon, Daba75, darkojbn, dejankm, dj.ape, djile1, Dogma21, Dovla 1980, dskrlec33, Duschi, Džekson, ghoost, glada, goran.vvv, Gorilo_1991, Helket, ivan1973, jalos, jimi_agf, Joint Chief, Jozo74, Kajzer Soze, Kenanjoz, kolateralnasteta, Kontrausluga, Kosmos Banja Luka, Kozara1, kunktator, Kvaka22, Lazarus, lcc, Lucky 6, m0nstrum_, mainstream, Maki1981, Manjane, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Miki01, Milan Miscevic, Miler88, Miletić Zoran, MiloradKomadic, moldway, Ndsk, nenooo, Nepopravljivi, Nikola93., nixos, nnovakis, NorthWind, oldtimer, Pavel Medved, Pekman, Piani Jazzer, pobeda, PoolbegD02, Prle90, probisic, radza1, s putnik, sabros, Sami_1ali, SamoGledam, samojednoimeznam, saputnik plavetnila, Sarmat, sasics, Shinobi, Slingshot, ssekir75, starlights, tecataki, Tvrtko I, VBoss, vidra boy, vidra1, vjetar, Vladoj, voja64, Vrač, vuksa72, wulfy, XBMC, ZlatniRez