Kako preusmjeriti postu na gmail?

Kako preusmjeriti postu na gmail?

offline
  • Pridružio: 08 Jan 2004
  • Poruke: 150

Pozdrav...
Imam veliki problem sa spamom pa bi zelio da svu postu sa svog postojeceg servera teol.net (koji je ocajan u borbi protiv spama) preusmjeravam na otvoreni mail na gmail-u jer ima relativno dobre filtere. Nigdje ta opcija ne postoji u podesavanju teol webmaila, pa da li postoji neko resenje?

Hvala i ca



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Nov 2005
  • Poruke: 8

Mislim da ne postoji



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 875 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 2 sakrivenih i 863 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: BZ, Dorcolac, Dorijan Grej, Giskard, N.e.m.a.nj.a., nuki1234, saputnik plavetnila, superwhy, Trpe Grozni, vidra1