Pomoc oko virusa!!!! Help..

3

Pomoc oko virusa!!!! Help..

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2009
  • Poruke: 42
  • Gde živiš: Bijeljina

Volume in drive C is Media
Volume Serial Number is 2A55-96BC

Directory of c:\

Volume in drive E is Installs
Volume Serial Number is 38A5-9EF1

Directory of e:\






Mada..mogao si i da me pitash koji su nazivi =) ako si to hteo Razz



offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Nisam to hteo, nego sam sa prvom batch skriptom gledao da li ima fajlova sys.exe i na drugim particijama, a sa drugom batch skriptom sam ih brisao.

Ima li sada nekih problema?



offline
  • Pridružio: 26 Apr 2009
  • Poruke: 42
  • Gde živiš: Bijeljina

Nemam pojma .. Very Happy
Nisam primetio da neshto ne valja =)

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Malo ti drndaj pa se javi sutra da zavrsimo, odoh da spavam.

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2009
  • Poruke: 42
  • Gde živiš: Bijeljina

Napisano: 27 Apr 2009 0:33

Hehehehehe..
Ako bude shta javljam ti, a u svakom sluchaju ti javljam Smile
Ne bre na spavanje, napashce te neko Razz
Btw. laq noc .. lepo spavaj ..

Dopuna: 27 Apr 2009 10:04

E, dobro jutro..
Chachkao sam..do sada nije bilo problema, a nadam se da ih nece ni biti =)
Veliko hvala!!! Very Happy

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Uradi jos ovo:


Deinstalacija ComboFix-a:
Klikni START a zatim RUN.

U liniju za unos teksta ukucaj (iskopiraj) sledeće:

Combofix /u



a zatim klikni OK.

Sačekaj da se proces deinstalacije završi.

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2009
  • Poruke: 42
  • Gde živiš: Bijeljina

Napisano: 27 Apr 2009 13:39

Done... Very Happy
Hvala josh jednom Smile

Dopuna: 08 Maj 2009 12:42

E brate dal' je ovo zbog onog' kad smo ubacivali memori stick u svaki usb port ili zbog necheg drugog???


offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Izgleda da ti crkava Flash.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1174 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 11 sakrivenih i 1056 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aca018, AleksSE, amaterSRB, amstel, Ares12356, Banovo Brdo, Beardonitch, berste23, Bgd123, bigfoot, Bombona, boromir, BORUTUS, BrcakRS, brundo65, bufanje, Chainsaw, Daba75, darkojbn, Darth Wader, dejankm, dejanlule72, djile1, Duschi, esko_hz, feanor, g_g, Georgius, ghoost, gost321, Goxy1, gregorxix, GveX, ILGromovnik, IQ116, Ivoo, jalos, JK, king111, Kontrausluga, Kozi-RS, kunktator, kuntakinte, Lj_ubo, luka35, lukac, M74AB3, Macalone, Magarac, Magistar78, Manjane, MaschinenPistole, mačković, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Mi lao shu, mm1811, moldway, monomah, MR Z, Mrav Obrad, MrNo, nenooo, nezavisni mislilac, nnnnnnnnnn, nnovakis, novator, pacika, Pavel Medved, pein, pfc74, PoolbegD02, PrincipL, probisic, Pururin, rovac, Sami_1ali, samp1389, sap, saputnik plavetnila, scimitar19, Shinobi, SOVO515, ssekir75, Stevan Visoki, Tandrkalo, tecataki, TheDictator, tomo2, trutcina, Tvrtko I, UncleSAM, vaci, vazduh, vidra1, Vlad000, voja64, volimpivuvolimrakiju, Vrač, vrlenija, Weah88, XBMC, Zastava, zax22r, zlaya011, zziko