HJSplit

HJSplit

offline
  • muxa1 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 20 Jan 2009
  • Poruke: 16

Pozz! imam fajl u 5 partova svi su .avi prvi part radi sve ali ostali nista. dobio sam preporuku da ih spojim sa hjsplit-om i kad sam prosurfao po forumu vidim da je programcic za 10-tku ali nisam našao neki tutorial za njega. Ne kontam za šta je: split, join, compare checksum.

Molim, ko dobro barata ovim prog ako moze da nabzaka npiše u par tačaka redosljijedom kako treba da postupim.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

U tvom slucaju je bitna je samo opcija join. Ucitaj prvi part i ostali partovi bi trebali automatski da se spoje u jedan.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3049 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 8 sakrivenih i 2987 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, bigbear, bojcistv, boxbole, Bubimir, celt, dankisha, Dekanovic, dendrit86, desmeki, Djokislav, djonsule, Duce, Džekson, france93, gajasvi, Glavonja049, jalos, JOntra, K-1A, KizJ, Lux11, milenko crazy north, Milometer, Misterrno, mkukoleca, MountAndBlade, neko_drugi, nisamBot, Nole, OKT, Orc, Oscar, peradetlić, Radoslava, raketaš, raptorsi, raso76, S2M, Srdjan46, superwhy, synergia, tm, Topaz9, Tvrtko I, Vatreni Zmaj, VekiJ, Vlada78, vojnik švejk, Vrač, wulfy, XBMC, Zmajac, zziko