Noice reduction filter u Vegasu 5

2

Noice reduction filter u Vegasu 5

offline
  • Pridružio: 21 Jan 2004
  • Poruke: 416
  • Gde živiš: Indjija

Pa ovako pritisnes ctrl+i izaberes fajl koji zelis da uvezes posle toga napravis novu kopoziciju pritiskanjem tastera ctrl+n u onda fajl koi si uvezao prevuces u timeline ....


Sto se tice ubacivanja efekta koji se zove : Composite Wizard on nije medju standardnim efektima koji se dobijaju uz Adobe After Effects pa tako da ga moras skinuti sa neta i instalirati ! ! !



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1212 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 6 sakrivenih i 1110 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 9k38, _Rade, alternator, Andrija357, Asparagus, Ba4e, Betty25, bojankrstc, bojcistv, bokicacar, Borski1977, BWG, C-Gun, Cigi, cikadeda, Clouseau, crazydkure, cyprus, dane007, DankoZemun, DeerHunter, Despot1, dj.ape, djonsule, dolinalima, Dovla 1980, dragisa dragisa, drimer, DS01, dzoni19, Džekson, esko_hz, famoso, Feller, geo.dule, Georgius, Glavonja049, iceburn, ikan, Ir, joca83, jodzula, Joint Chief, JOntra, Jozo74, Kajzer Soze, KizJ, ljubsz, lord sir giga, Lucije Kvint, Milan 84, milanpb, milos97, mnn2, Moldovan, mrvica78, Mzee, Naj-Turs, nemkea71, Nobunaga, Novakomp, opt1, peradetlić, ping15, pirke96, PITT, Pohovani_00, proka89, Prometeus, raketaš, Rok A Bit, rovac, S-G, S-lash, Sale0501, Seeker, Sharpshooter, shlauf, skok, Smiljkovich, sombrero, Spinosa, stalja, superwhy, Vanderx, Veless, Velibor Radoja, vladao75, VNVK, Warrior, XBMC, Zastava, ZetaMan, 787, 1324