Pomoc!!!

Pomoc!!!

offline
  • Zro 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2006
  • Poruke: 1

Pozdrav svim ucesnicima foruma...nov sam.

Problem je sledeci:
Nabacio sam TV karticu na komp i sve to sljaka fenomenalno dok ne pocnem da snimam nesto na hard...snimljeni podaci zauzimaju previse prostora(npr. 10 sekundi snimanja=1.5GB).

Zanima me da li postoji neki bolji program za snimanje i na kojoj adresi bih mogao da ga nadjem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Maj 2006
  • Poruke: 151
  • Gde živiš: Nis

jel si pokusao da smanjis kvalitet snimka???
mada to za 10 sekundi 1.5gb u najmanju ruku cudno zvuci



offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Postoji pretraga na forumu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1042 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 10 sakrivenih i 954 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amstel, Apok, Asteker, b_z_b, blatruc82, boxbole, Bubimir, cenejac111, Chainsaw, cifra, Clouseau, crnogorac, darionis, deks, Denaya, Dimitrise93, dinamik, djonsule, Dogma21, drale12, Duce, dukajov, dushan, dzada, efektiva, foka106, Gall, Glavonja049, GT, Hans Gajger, HogarStrashni, HrcAk47, iceburn, ikan, Ivan Germanovic, Ivica1102, jarovitt, Jaxupa, Jecmendo, JOntra, Kajzer Soze, KizJ, konstruktor, Laluvr, lanishtefm, m94j, Mali Rambo, marewfc, mercedesamg, Metanoja, milenko crazy north, mkukoleca, Moldovan, nebidrag, nixos, obsc, OKT, pein, Permaldar, raptorsi, repac, S2M, Shinobi, Smiljkovich, ss10, stegonosa, tm, tuf, Vanderx, veljko82, vzd1389, yiyi, Zavulon, Zoran1959, Zorge, Zrcalo, Šule, 79693