S-video i boja na TV

2

S-video i boja na TV

offline
  • Akabar 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 10

Prijatelji, zahvaljujem svima koji ste se trudili da pomognete.
Problem je resen, nista drugo nije uspelo sem ponovne instalacije, a izgleda da je neka greska nastala u VDM drajverima.
Sada radi sve, i kompozitni i s-video.
Hvala jos jednom i pozdrav.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1123 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 2 sakrivenih i 1111 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: BZ, djordjemiklusev, DuškoMraz, Jager715510, kasikaz, Konda, LukaRovca, milanstankovic087, Prometeus, Saša31LPB