problem sa sony vegasom

problem sa sony vegasom

offline
  • coa93  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 31 Okt 2014
  • Poruke: 614

imam problem sa sony vegasom,kad zelim da renderujem video neki deo videa pocrni a pre rendera je bio normalno



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1272 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 8 sakrivenih i 1196 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AleksandarV, Apok, bato, bigbear, bigvlada, Bobrock1, bokisha253, BOXRR, Bubimir, Chainsaw, curiosity, cvrle312, DaliborVukadinovic, Deki Duga Devetka, Duce, Dugme1984, Džekson, Electron, Georgius, Hans Gajger, IpMan, IQ116, Kalem, Kozi-RS, Krusarac, lcc, Lotus, MaRtInsrbija1993, mačković, Metanoja, Milan 84, milenko crazy north, mishkooo, mladen.zovko, Mldo, moldway, monomah, MrNo, Naj-Turs, Ndsk, nenad81, nikolapetkovic, Ns1975, Oscar, ozzy, pajkan, Piani Jazzer, Ray1973, Robin, Semberija, shadower78, Shinobi, sslay, stalja, Stevan2026, stingD, t.e.m.p.l.a.r., tomo2, Tumansky, ujke, vaci, vathra, Vojkan Petrovic, vrgudinac, xAlex2, Zorge, 787