Kako da mi moji posalju novac?

2

Kako da mi moji posalju novac?

offline
  • Pridružio: 09 Sep 2007
  • Poruke: 67

Mislim da je svuda drugacije, a provizija zavisi od iznosa koji se salje. Nisam 100% siguran ali mislim da je svuda drugacije ...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Mar 2005
  • Poruke: 549
  • Gde živiš: Apatin

Zavisi od iznosa koji se salje i od zemlje u koju se salje.
Za Srbiju uzimaju neke dodatne takse.



offline
  • Pridružio: 09 Sep 2007
  • Poruke: 67

Ne zavisi, iz Srbije se ne moze slati novac preko WesternUnion-a, kada vam neko salje provizija se odmah naplati!

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2006
  • Poruke: 393

e moja majka je izvadila visa electron karticu i poslala mi...trebalo bi da bude tu za dve nedelje...
valjda ce da radi...

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

visa electron ili visa virtuon?

inace, visa virtuon moze da se dobije i za dan-dva, ako doplatis oko hiljadu-hiljadu i po dinara

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2006
  • Poruke: 393

viza electron...ma samo da radi nije bitno koja je...Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 954 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 3 sakrivenih i 870 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, airliners, AirSremac, Apok, ArmFPGA, b_z_b, Ba4e, Belac91, bojan_t, Cirkon, cvrle312, dejan.7951, Dimitrise93, dj.ape, DragoslavS, drale12, Duce, dule10savic, Dvojac005, Dzoni70, Džekson, Electron, flavius89, Foxdie, Grebostrek, Helket, ihis, ILGromovnik, Jager715510, Jeremiah, Jester, JohnDoe, jon istvan, JOntra, Jozo74, Kalem, kapela, Konda, kybonacci, ladro, Lep1na, luka35, Makssd85, Mamadu, Marko Marković, menges, mercedesamg, milanpb, milenko crazy north, Milovan Dinic, milutin134, Mirage 2000N, Mićko, moldway, nerislav2025, Niki2024, nobutado, nuke92, OKT, orah, pablojepao, pein, Permaldar, Petarvu, Piani Jazzer, predragc, rakivan, Remarqe, repac, Ulzana, uruk, Valter071, vathra, vespa nikola, Vrač, Weah88, x9, yip314, ZlatniRez, Zorge, 79693