|
Ovdje, kod mene, sutra počinje škola. Moj sin nije prvačić, polazi u drugi razred (kod nas krenu u školu sa 6 godina i imaju 9 razreda OŠ). Preko raspusta je pročitao dvije knjige - "Hari Poter i odaja tajni" i "Glava u klancu, noge na vrancu", pa jedva čeka da se pohvali učiteljici.
Ipak, juče je zaključio, vraćajući se sa treninga fudbala: "Nekako se više radujem treningu, nego školi. Sigurno više volim da koristim noge i ruke, nego pamet!"
Ko zna šta će ispasti od njega jednog dana?!
Srećno svim našim malim đacima, ali i mamama, tatama, bakama ...
|