Dozivljaji kada ste mortus pijantus

6

Dozivljaji kada ste mortus pijantus

Eto zato ne treba piti i i ici na internet! Ne trba piti! Mr. Green

svi izvinite zbog off-a
@beby
pre par meseci se organizujemo da odemo na Drinu da pecamo,
(ja sam strastveni ribolovac) bilo je oko 6 ujutru kada smo dosli, tada sam shvatio da je Drina nacistija reka kod nas, ali
kad bude jedan kolega pecaros video ovo
Citat:Brckala noge u drini, ispovracala se
btw. on je ceo dan pio vodu iz Drine Mr. GreenMr. GreenMr. Green

Drina je veoma prljava reka i naj opasnija reka kod nas!
A povracala sam na suvom!
A da i nasla sam ribolovacku opremu ortakinjinog cala i htela da pecam ali mi nisu dali, neznam zasto! Sad

onda smo mi zapali u neki revir reke koji je clean

koje mesto?

sorry zbog off-a

moracu da se raspitam, nisam ja vozio

Bog zna koja je to reka bila, blago se tebi, bio trezan?

Jasmina ::ali i one ( moja kategorija) koji posle malo pica budu veseli ali kako nivo alkohola raste, tako postaju borbeni ( to je dobro samo ponekad Mr. Green joj, joj Very Happy ). Bolje da cutim, over & out! Da ne bi pisala sad ovde kako se pali klavir Laughing ROTF Very Happy

Ko moj najbolji drugar... Very Happy Ali te njegove avanture cu precutati. Necu da ga blamiram ovako javno. Mr. Green

Dopuna: 30 Avg 2006 2:43

****jana**** ::Eto zato ne treba piti i i ici na internet! Ne trba piti! Mr. Green

E.. Kad smo vec kod toga... Ja ne promasujem slova kad sam pijan... Jedan jedini put mi se desilo da ne vidim sta kucam posle "naporne" noci. Laughing

Mada... Sto trezan misli, pijan kaze. Confused Tada mi se desi da u euforiji kazem i nesto "sto ne bi trebalo"... Bebee Dol

Ja upravo zato izbegavam pice u prevelikim kolicinama.... sasvim mi je dovoljna jedna tekila i voda da budem dobro raspolozena...
ali kad uzmete dva "sex on the beacha" i odete da se kupate u sred noci sa nicim na sebi osim donjeg vesa! javite mi se! Smile i jos pritom zezate strazare koji pokusavaju da vas nateraju da izadjete iz vode a nece da udju samo! Wink

****jana**** ::Ja upravo zato izbegavam pice u prevelikim kolicinama.... sasvim mi je dovoljna jedna tekila i voda da budem dobro raspolozena...
ali kad uzmete dva "sex on the beacha" i odete da se kupate u sred noci sa nicim na sebi osim donjeg vesa! javite mi se! Smile i jos pritom zezate strazare koji pokusavaju da vas nateraju da izadjete iz vode a nece da udju samo! Wink


A 7 tekila secenih sa 7 piva? Razz A o posledicama ne bih sad. Mr. Green

Dopuna: 30 Avg 2006 2:57

Ajoj.. Zaboravio sam 8 duplih rumova (znaci 16 obicnih Razz) i pivce na ex... Very Happy

No, ja odsad cutim. Mr. Green

"Eh, moja gresna mladost je odavno prosla..." -- Bill Gates u intervjuu za Plejboj. Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 997 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 5 sakrivenih i 914 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, aleph_one, Alexandar-1973, Apok, Ares12356, Asparagus, BB, Bbbggg1979, Belac91, blankspace, blatruc82, bojan_t, bojank, bokicacar, Borski1977, Boskovic, bukefal, dejno, Deki Duga Devetka, Djokkinen, Draganeli, dusanobr, Electron, Ezbuck, g_g, Goran 0000, howyesno, hyla, InzenjerBL, jaeger, jarovitt, Jester, Kalaura, Karaula, koneks, koom0001, kulus, Mihajlo, MikeHammer, MK10, mnn2, mocnijogurt, monomah, Mrav Obrad, nelezele, Nole, Oklopnjak, Parker, pein, Piani Jazzer, ping15, pisac12, Pohovani_00, procesor, proka89, Ray1973, Remain, rodoljub, ruma, Rupert, sap, Siti2, sombrero, sslay, stefanmpurtic, Tandrkalo, v82, Valter071, vathra, veljko82, veljkovicdani, vidra boy, Vilhelmus, VJ, Vlada78, vranjanac29, YugoSlav, Zoran1959