Kada ste poslednji put videli svitca

1

Kada ste poslednji put videli svitca

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 621

Bas mi je juce nesto palo na pamet....
...i ne mogu da se setim...

....sada zivim u bg-u

i mislim da ovde i ne postoje....



videla sam ih ja prošle godine u jednoj mračnoj ulici. mnogo mnogo njih. Predivan prizor. Zaljubljen

Svica sam video pre par meseci, na MSN.

evo sta smo zadnje pricali:
6/10/2007  3:07:51 AM  Peca  SVITAC  laku noc druze ;]
6/10/2007  3:07:59 AM  Peca  SVITAC  (S)
6/10/2007  3:09:13 AM  SVITAC  Peca  tek pocinje noc na OGame'u .. ;)
6/10/2007  3:11:18 AM  Peca  SVITAC  nepopravljiv si ;]
6/10/2007  3:12:23 AM  Peca  SVITAC  baci se u neki biznis, ne gubi vreme sa ogame
6/10/2007  3:12:59 AM  SVITAC  Peca  ma .. opustim mozak .. sve mi jedno i da me roknu .. 
6/10/2007  3:13:25 AM  SVITAC  Peca  a i biznis u srbiji .. tesko da ce da krene .. legalno ;)

....pogled na upaljena svetla svoga grada,bezbroj svetla sa zgrada koje svetle u noći delju tako nevino i slatko,kao roj bezbroj svitaca u tamnoj noći. Bebee Dol
Videla sam ih pre par godina ....
Zaljubljen

Peca ::Svica sam video pre par meseci, na MSN.

evo sta smo zadnje pricali:
6/10/2007  3:07:51 AM  Peca  SVITAC  laku noc druze ;]
6/10/2007  3:07:59 AM  Peca  SVITAC  (S)
6/10/2007  3:09:13 AM  SVITAC  Peca  tek pocinje noc na OGame'u .. ;)
6/10/2007  3:11:18 AM  Peca  SVITAC  nepopravljiv si ;]
6/10/2007  3:12:23 AM  Peca  SVITAC  baci se u neki biznis, ne gubi vreme sa ogame
6/10/2007  3:12:59 AM  SVITAC  Peca  ma .. opustim mozak .. sve mi jedno i da me roknu .. 
6/10/2007  3:13:25 AM  SVITAC  Peca  a i biznis u srbiji .. tesko da ce da krene .. legalno ;)


Ka' ce se vrati taj covek? Jos se secam nasih enteligentnih diskusija na nekadasnjem MC chatu. Laughing

A one zivotinjke... U Bgu... Davno... Pre otprilike dve godine...

Pre mesec dana posle 10 godina! smešak

Svici se pojavljuju gotovo uvek na Petrovdan (kad se lili). Svake godine ih vidjam u to vreme.

davno bese Very Happy ali bih volela da ih vidim ...

U NS nikad vidjala sam ih kad sam bila mala kod babe na selu

viđam ih svako leto, pa čak i kod mene kući (ove godine mi dvorište bilo puno Very Happy )

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1014 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 5 sakrivenih i 954 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., AMX72, Avalon015, awathorn, Boroš, Cicumile, dekipg70, Demi87, dozorni, drimer, dukajov, dushan, ElGenius, esx66, france93, Goxy1, Ikica977, ivran064, Jaz, Kiki98TZ, komsija1, laganini123, lcc, LeGrandCharles, ljuba.b, Lubenica303, Maki1981, Marky, milan.tatanac1, novator, Pero, Petjan, Pilipenda, PMsnow, Prečanin30, proka89, raykan, Remain, RileHerc, ruma, S-lash, sspp, stegonosa, stokssone, suton, troki1971, ujke, varda, Vojkan Petrovic, zeljko71, zemljanin, zivojin32, zziko, 223223