Metallica

5

Metallica

@Diamond73

Ulrich talked to his friend Ron Quintana, who was brainstorming names for a fanzine. Quintana had proposed the names Metal Mania and Metallica. Convincing him to use Metal Mania, Ulrich used Metallica for the name of his band.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Samo jos jedna ispravka pesma One nije o ratu u Vijetnamu, vec o II svetskom ratu, mada se sigurno poruka moze iskoristiti za bilo koji rat

E okej,izvini moja totalna greška,samo sam trebao malo da prošvrljam po netu.Hvala puno,u svako slučaju.
Spot je sjajan za One,sa onim insertima iz filma,a opet je i tako dosta potresan.

@ mr. Wampir izvini kako je moguce da nisi cuo za metallicu
@ diamond73 opusteno liku,nemoj da se cimas zbog toga ja sam veliki fan Metallice pa ni ja nisam znao.Ako neki bend volis nije vazno koliko znas o njima nogo koliko ih zaista cenis.

Izvini ako sam burno reagovao. Embarassed
Izvini brate! Cool

Napisano: 30 Apr 2009 16:18

Moje skromno misljenje, posle 19 godina slusanja njihove muzike, kaze da su definitivno najbolji HM bend svih vremena!

Dopuna: 30 Apr 2009 16:23

MiB ::@Diamond73

Ulrich talked to his friend Ron Quintana, who was brainstorming names for a fanzine. Quintana had proposed the names Metal Mania and Metallica. Convincing him to use Metal Mania, Ulrich used Metallica for the name of his band.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Samo jos jedna ispravka pesma One nije o ratu u Vijetnamu, vec o II svetskom ratu, mada se sigurno poruka moze iskoristiti za bilo koji rat

Nije ni o WW2 vec WW1! Pesma je dobila ime inspirisana novelom Daltona Trumbo-a iz 1939. godine " Johnny Got His Gun " i prica o vojniku cije telo je unakazila Nemacka artiljerija za vreme prvog svetskog rata!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1205 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 8 sakrivenih i 1115 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, advokat84, aleksandar11332, bankulen, Battlehammer, Baždaranac, Bbbggg1979, Ben Roj, Betty25, bojan_t, bojcistv, bokicacar, boromir, cenejac111, cifra, Cirkon, DeerHunter, Dimitrise93, DJUNTA, Dzambas, DziadekDzidek, fireball021, Gerilac, Giskard, GveX, Imperator_Aleksandr_lll, Insan, Ivan Germanovic, jarovitt, Jelly4183, Kajzer Soze, komsija1, kozhedub, lafa008, laganini123, Lepi Jova, Lucky 6, Luka Blažević, luka35, MagicniHerpes, Makarid, Marko Marković, markolopin, MarkoW, mean_machine, Medojed, mercedesamg, miki kv, mile33, milenko crazy north, Milometer, Mrav Obrad, muaddib, nenad81, NikMilitari, Parker, peradetlić, Pilence, PlayerOne, precan, radza1, Roksi, S2M, Savantije, Solunac na steroidima, Srna, stalja, Stoilkovic, Tihi86, toni061, Topaz9, TT, Ulzana, Uros Cuore Sportivo, voja64, vrgudinac, vzd1389, x011, Yekaterinburg, Zoran Rapajić, Zoran1959, zziko