Ne ljuti se covjece :)

241

Ne ljuti se covjece :)

mcrule ::

@ DreamingStar
Vracaj tu poruku, video sam! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz
LOL


A prebacila sam je u ''Ono kad..." temu...Nekako mi je više pripadala tamo Mr. Green

Vinifred:



Mr. Green

ja te podsecam na kobru?!?fujjjjjjjj

Zašto fuj?
Kobra je veoma brza, pametna i moćna životinja.
Polovina čovečanstva je se plaši, a druga polovina je veoma poštuje. Smile

pa dobro al mogli ste nac neku bolju sliku a ne tu...

Slika mi je bila zanimljiva, jer pokazuje mladu kobru.
Najbitnije je da se u ovoj temi niko ne ljuti, kao što i njen naziv kaže. smešak

pa i ne ljutim se,samo mi je u prvi mah bilo previse odvratno... Smile

Bojan Marjanovic

Duhovito, baš lepo...hvala. Shocked

+ TheDelliRus

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1400 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 9 sakrivenih i 1310 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AleksSE, aleph_one, bankulen, Barista, bbrasnjo3, bigvlada, Bo96, bojcistv, boromir, BOXRR, Bubimir, Cirkon, cvrle312, Daba75, DaliborVukadinovic, Darko Jovanovic, Deki Duga Devetka, Dimitrise93, Dioniss, djonsule, Dovla 1980, drimer, Duce, dule10savic, dzada, Džekson, Ezbuck, g_g, Georgius, goran.vvv, iceburn, ikan, ILGromovnik, Insan, jodzula, Kajzer Soze, kalens021, karakaj, Korle, Krin, lafa008, LostInSpaceandTime, Makarid, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, Miki 24pbr, milenko crazy north, mnn2, Moldovan, Mr. Majevica, MrNo, nevjerna beba, nikolapetkovic, nnnnnnnnnn, NorthWind, Novakomp, oldtimer, pajkan, Piani Jazzer, Piicoki, Remain, Sale0501, Sase, StankoVrankovic, Tanjagre, tritonus, tubular, Valter071, vathra, veljko82, veljkovicdani, vidra boy, vjetar, Vlada78, Vojkan Petrovic, xoxxvelja, zivojin32, |_MeD_|, 787