New Order fan

48

New Order fan


in demand - texas (with alan rickman)

Jao Ricarde, meni se uvek svidjala vise B strana Smile
(Podsecala me je na jednog momka iz Makarske Zaljubljen )



Ja se ovoga, naravno, ne sećam, ali cenim da je bio hit. Razz

Savage Chickens za danšnji dan:



I asocijacija Very Happy:



Btw, danas je na nekoj tv išao nesretni film "Crna Marija", pa se podsetih slogana "I rokeri su ljudi". Mr. Green


Zaljubljen



Film sa najboljom muzikom ikada. Ovo i jeste sustina i muzike i zivota Sad ...

Jutros na poslu mi se vrteo Vangelis. Smile

Ričard :: Zaljubljen
Ričard se zaljubiška. Very Happy U plavušu ili u brinetu? Ili u obe? Razz

Kukuuu, ako se naljuti... ):

+ TV verzija

"Ladies love the feel of the wheel" Mr. Green Antiratna pesma. Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3694 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 4 sakrivenih i 3633 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, Akiro, AleksSE, aleph_one, ArchaBasha, Atomski čoban, b_z_b, bankulen, Borkanović, boromir, borya90, boxbole, brundo65, cikadeda, darionis, Desmond, DezurniOperativni, Dragon Order, dule10savic, Duschi, Great White, ILGromovnik, istina, Jeremiah, Jester, joca83, K a s p e r, Kenanjoz, kikisp, Klonfer83, Krin, kybonacci, Laluvr, lcc, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, mačković, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, Moldovan, mustangkg, neko_drugi, nuke92, Prometeus, Radogost, repac, sap, ssekir75, stingD, Tamna_strana_Meseca, Valter071, vranjanac29, Zastava, ZlatniRez