New Order fan

49

New Order fan

Napisano: 05 Maj 2010 21:55

jelkica7 ::Ričard :: Zaljubljen
Ričard se zaljubiška. Very Happy U plavušu ili u brinetu? Ili u obe? Razz

Kukuuu, ako se naljuti... ):


Se ne ljuti. Zagrljaj

Ali ne sme da priča o tome. Cool

Dopuna: 05 Maj 2010 21:58


jeste da je zeljko joksimovic, koga nesto bas i ne volem da slusam (tacnije nikako), ali ova je...'nako bas...dusko trifunovic je 'kriv' za tekst Wink

ljubicasta ::...zeljko joksimovic, koga nesto bas i ne volem da slusam (tacnije nikako)...
Željko Joksimović ::Ima nešto u tom što me nećeš

Very Happy

@jelkica7: Razz Razz Razz

@lubičasta - spremila sam makaze za sve vas što se plezite po mom blogu: Razz

Smajli

Razz

@Ričard - dobro, dobro. Evil or Very Mad



Razz

Aha! Very Happy

Sorelag, na nekom drugom blogu ::Razz razz - meni je ovo neko (glupo) cerekanje (ovaj mi je mutan i sumnjiv)


atb - i don't wanna stop
(odnosi se sasvim neslucajno i na Razz Razz Razz)






"That's all"

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 997 korisnika na forumu :: 30 registrovanih, 3 sakrivenih i 964 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bpop, d.arsenal321, darionis, dekan.m, Dimitrise93, Dusko_Dugousko, Gama, gobrad, Jaz, keyz, klepesina, ladro, laki_bb, markolopin, mikrimaus, obsc, oddsock, partyzan, radoznao, Sarmat, septembar, skok, Sky diver 29, Spinosa, Ulzana, voja64, yrraf, zeka013, Zimbabwe, zvomar