|
Poslao: 26 Mar 2007 21:12
|
|
Ne znam da li vetar cuje,
tisinu paraju dodiri,
obrazi su rumeni...
Ja igram u ritmu talasa,
dok zelja mi oci zatvara,
usne otvaram za tebe!
Zemlja nas je zagrlila,
na mojoj kozi mesec sija,
krisom nas posmatra...
Ja igram u ritmu talasa..
U meni vise nema mesta,
ni za sta drugo, osim za tebe!
Vreme neka stane, nek tako ostane!
sve ovo je vec postovano ovde, zato shush!
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jun 2007 15:02
|
|
Volim kad si gola
kad te odeva
samo
blagi rumen stida.
Dok napolju košava
nosi nečiji
smeh
ili krik
kraj našeg balkona
a ti me gledaš užarenim očima
odsutnim
sa ovoga sveta
nas dodiruje nebo svojim svemirskim grudima
i mi ne znamo
i mi ne mislimo
na kome će se uporedniku
završiti
naš život.
Risto Tošović
|
|
|
Poslao: 13 Avg 2007 15:47
|
|
danas te htjedoh iznenaditi
i kupiti nesto specijalno
probah crveni top,
i crne cipkaste tange,
zebraste boxerice
i svilenu bijelu spavacicu
i zakljucila sam
da na meni
jedino dobro stojis:
TI
^w^
|
|
|
Poslao: 21 Avg 2007 23:50
|
|
noc'u razmishljamo drugachije
Dopuna: 21 Avg 2007 23:50
"zranjam
iz svoje dubine i bosa krećem
tamo gdje se vjetrovi ljube.
dok izuvam cipele
teže od godina
puštam te da kliziš
iz mene
brže od perli prolivenih
dlanom
i pogled te ne prati više.
sasvim svjesno.
kao da je mrak
pokrio sva ona jučer
što si mi ih
na jastuku ostavio."
...
"polja
naše zajedničke
svakodnevne bitke
s nama samima..."
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2007 22:54
|
|
......... ........
reci mi da me zelis
slazi me da me volis
ucini me nocas tvojom
i poklonit cu ti za kraj
n a j l j e p s e
slomljeno
srce
I
kada
jutrom odes
budi nijezan s vratima
da · ne · otpuhnes · slucajno
mrvice bajke zaostale
na postelji.
^w^
|
|
|
Poslao: 25 Avg 2007 01:43
|
|
"...Well I remember,
I remember,
don't worry, ... how could I ever forget
It's the first time and the last time we ever met
But I know the reason why you keep your silence up,
no you don't fool me
Because the hurt doesn't show, but the pain still grows ..."
(In The Air Tonight by Phil Collins)
teska droga tece nasim venama,
jedini moj,
otrov koji nas hrani i ubija.
ljubav paklena ...
(Ella)
|
|
|
Poslao: 08 Nov 2007 22:26
|
|
"Ti, ja, a tu je i ostatak sveta.
Očekivanja, prava, želje, problem moj – problem tvoj. Veza.
Kakva apstrakcija!
Vitamin C za osveženje.
Bensić za smirenje.
Ne čini mi usluge!
Poseban je osećaj biti u vezi. Ne-lak, ponekad ne-lep, ali dobar.
Prostor za rad, napredak. Lični.
Evo, na primer, sada : pokušavam da svojih besnih 170 otkucaja srca u minuti svedem na normalu. A da ne pređem u budizam.
Nistagmus stopala.
A zamišljaš mirno veče, bez kamina i mačke, doduše.
Ograničena je moć planiranja života, zaboravim to ponekad. I uvek me iznenadi."
Marija Trubint
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2007 13:33
|
|
"To sto smo bili mi takav ne postoji film takav ne postoji stih..
Prelazim granicu razuma.. da l' sam lud za tobom ili bez tebe?.."
WS
|
|
|
|