Psujete li u saobraćaju?

4

Psujete li u saobraćaju?

diarno ::Ja psujem zato sto je sve kreten do kretena ispred mene... Uf a kad krenu sa trotoara a ne daju zmigavac uf pa bolje da tada niste samnom u kolima[... sirena na autu radi max 30 sec...]uuuu bato, na sirenu sam posebno alergican, pa jel samo ti sa sirenama zure? ako zure, sto nisu ranije krenuli?
dal psujem? ne, otkako sam jednog "kolegu" na motoru zaustavio posle psovanja (njegovog) ne psuje ni on....trudim se da pricam tiho, ali ubedljivo...

A ko ne psuje? Bebee Dol Moras imati zivce ko strune da ne bi odreagovao.

Jutros budale preticu idiote, jer ispred idiota nekim kretenima
ne rade stop-svetla.

Vise nego moj calac Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1039 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 6 sakrivenih i 962 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, antiboljsevik74, Avalon015, Baždaranac, Belac91, BlackTower, blankspace, Bo96, Bodin86, bojan1234, Botovac, braca57, BSD, cavke, dejan1972, desmeki, dolinalima, Džekson, Glavonja049, GveX, jalos, Kaplar2, kib, Koplje, Kruger, kunktator, kuntalo, laurusri, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, LUDI, Manjane, Marko Marković, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, Milos1987, milutin134, miodrag, Mićko, monomah, nenooo, nobutado, novator, pein, Petarvu, PMsnow, porticco, primozj, proka89, radoznao, ruma, shaja1, Shajlok, simazr, sspp, stegonosa, stokssone, Tvrtko I, ulogovan, vathra, Vatreni Zmaj, Veless, Velizar Laro, vladom6, Vozd0714, vrgudinac, ZlatniRez, Zmajac, 787