Slatkišiiiii.....

6

Slatkišiiiii.....

Prekjuce sam probao najbolji "custom made" vocni jogurt sa gomilom celog voca - prvenstveno jagoda.
Auuuu.

Ja mislim da bih se udavio jeduci to.
Nesto najlepse sto sam ikad probao.


Od ovih regularnih slatkisa, tamanim Swisslion proizvode, narocito Zoo Loo krem bananice sa zeleom.
Cokolade su im isto super, probajte varijantu sa chilijem.

Najjači slatkiš ikada proizveden..





Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2794 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 7 sakrivenih i 2724 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Ba4e, bankulen, Boskovic, cakija, Cavendish, Cicumile, Cirkon, Clouseau, cuvarkuca, Dekanovic, djuradj, Don, Draganeli, drale12, DrNeoCortex, duro1990duro, Dzoni70, esko_hz, Ezbuck, Feller, Gligo01, Hardenberg, ivica976, Jonbonjovi, kinderpingvin, kozhedub, kybonacci, Lieutenant, M855, Magarac, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Mitrast, Mićko, Mostarac1977, neutrino, Niki2024, nixos, Nole, ozzy, Pale2025, Pavel Medved, Peruta, ping15, Posmatrac77OKB, radza1, raketaš, rakivan, repac, rovac, samojednoimeznam, singa, Sirius, stegonosa, tomo2, vaci, vaso1, vathra, VekiJ, Vlada78, Walter Kurtz, 800077