Sta biste promenili kod sebe?

6

Sta biste promenili kod sebe?

Bas nista, jer onda moje nesavrsenosti ne bi bile savrsene...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1501 korisnika na forumu :: 46 registrovanih, 4 sakrivenih i 1451 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, ALEXV, Asparagus, Ben Roj, Betta, bokicacar, Boris90, Borkanović, Brada64, brundo65, Bubili, cenejac111, Chainsaw, cole77, comi_pfc, Dimitrije Paunovic, dolinalima, Dragan1998, Georgius, gost321, GrammaticalAnalysis, Hans Gajger, ILGromovnik, istina, Magarac, Man1ac021, Marko Marković, Milos ZA, Mitch22, mustangkg, N.e.m.a.nj.a., promajauglavi, redstar72, sale3811, scimitar19, sekretar, shiro, spalev, Srki98, stalja, uruk, Vanderx, vidra1, Vlado82, YugoSlav, zzapNDjuric99