Suma mi ime.....sapuce

5

Suma mi ime.....sapuce

@Rapture - ponekad (ili da kazem cesto) ume da se desi da, da li svesno ili nesvesno, odlazemo to povlacenje, odabiramo da ne cujemo taj zov, da ne uvidimo koliko je jak i istinski....uvek se setim richarda bach-a na tu temu, i njegove izjave:

"In order to live free and happily you must sacrifice boredom. It is not always an easy sacrifice."

- nije sto ne zelimo da nam ne bude dosadno, vec to 'oddosadjivanje' podrazumeva suocavanje, rast, sagledavanje, zrenje sopstva, a to je neminovno bolan proces. a nauceni smo da bol izbegavamo, zaobilazimo, da ga se uzasavamo. i s tim u vezi - kadgod zov dosao, delovace da je u 'pogresno' vreme i skoro je sasvim izvesno da ce od nas 'zahtevati' nesto sto na prvi pogled izgleda sasvim, apsolutno, nemoguce. Smajli

smešak Madrigal

Šute šume i rijeke,
more bez vala sniva,
vjetar u spilji smiren otpočiva,
a tamna noć je puna
tišine, koju stvara bijela luna:
svu ljubavnu milinu
mi sakrismo u tminu:
nek ljubav naša večeras ne diše
nek se ne glasi,
nek su nijemi poljupci i moji uzdasi.

Torquato Tasso












Kitaro - symphony of the forest







obreh se u nekoj mračnoj šumi...

dante

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 997 korisnika na forumu :: 35 registrovanih, 4 sakrivenih i 958 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., aleksandar11332, Belisarius, bigfoot, bojcistv, bozzo27, cole77, crnogorac, darth bane, Dejan_vw, Dorcolac, Duce, GveX, K-1A, laurusri, lcc, leopard83, luka35, MadMike, Manjane, mile.ilic75, miso2709, Nikoletina Bursac, Orc, pein, prle122, Savantije, Semberija, Simonsen23, stokssone, Troja, TTN, Tvrtko I, vukajlo71