prosto pitanje

1

prosto pitanje

offline
  • Pridružio: 02 Apr 2007
  • Poruke: 50
  • Gde živiš: Bgd

O cemu razmisljate sada?



Kako bih se trebala vec jednom posteno naspavati...... Mr. Green

O tome koliko me smara ova pesma Celine Dion i koliko sam lenja da je promenim..

razmishljam o exqrziji koja dolazi za 6 dana i josh neshto, ali to vetj ne smem da otkrijem Smile

razmisljam kako cu da poginem od posla za par sati Wink

razmisljam kako cu da zakljucam ovaj topic ako mu u narednih 24h ne vidim smisao Wink

Ramišljam koga to zanima šta je trenutno u mojoj glavi!?

kako me peku oci i i umorna sam od svega i kako bih pobegla u Rio

o nekom ostrvu na kome bi mogla bar malo mozak da odmorim od svega

Kako bi bilo dobro da imam kintu za Jackson King V Blue Ghost Flames gitaru... ili jedan Gibson Les Paul (ali to je već preterivanje)... Smile

27 Apr 2007 21:53 Peca Zaključavanje topica Razlog: Topic nema smisao  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2284 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 8 sakrivenih i 2204 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, Botovac, braca57, carinko, Cicumile, Cirkon, Dannyboy, dexteroza, djile1, dolinalima, Dragon Order, DragoslavS, DrMrPr, Electron, feanor, Georgius, Great White, Igor Antonic, Iskander, Istman, Ivoo, jalos, Jeremiah, K a s p e r, Kajzer Soze, kaput21, king111, Kukuc, leopard83, MadMike, Magistar78, max power, mercedesamg, Mickey12345, mileta4, Milometer, Mldo, mm1811, mustangkg, nebkv, nixos, Papadubi, pein, pfc74, pisac12, rakivan, raster12, Ray1973, Redred, Rumun2000, Sami_1ali, sekretar, sevenino, stegonosa, Tanasko95, Tas011, The Boss, theNedjeljko, VanZan, vazduh, vdeki, veljko82, vidra boy, Vladoj, vranjanac29, vuksa72, wolverined4, YugoSlav, Zastava, Zec, Zrcalo, 800077