prosto pitanje

3

prosto pitanje

o tenisu?!? Smile

A ja razmisljam kako seminarski iz obligacija ceka na mene da uzmem da ga pisem Sad Sad Sad

nidzo ::A ja razmisljam kako seminarski iz obligacija ceka na mene da uzmem da ga pisem Sad Sad Sad

Sta studiras??????

Pravo,a ti?

......novinarstvo!!!!!

Peca ::razmisljam kako cu da zakljucam ovaj topic ako mu u narednih 24h ne vidim smisao Wink
smešak

27 Apr 2007 21:53 Peca Zaključavanje topica Razlog: Topic nema smisao  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 887 korisnika na forumu :: 8 registrovanih, 2 sakrivenih i 877 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Dorcolac, Giskard, N.e.m.a.nj.a., nuki1234, saputnik plavetnila, superwhy, Trpe Grozni, vidra1