Pesma

Pesma

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2008
  • Poruke: 4

zna li neko kako se ucitava pesma u C/C++-u???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Software developer
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 3800
  • Gde živiš: Beograd

Vec si otvorio takvu temu
inace, mozda ti ovo pomogne
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2796 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 7 sakrivenih i 2727 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Ba4e, bankulen, Boskovic, cakija, Cavendish, Cirkon, Clouseau, cuvarkuca, Dekanovic, djuradj, Don, Draganeli, drale12, DrNeoCortex, duro1990duro, Dzoni70, esko_hz, Ezbuck, Feller, Gligo01, Hardenberg, hattori, Jonbonjovi, Kapetan Hadok, kinderpingvin, kozhedub, kybonacci, M855, Magarac, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Mićko, Mostarac1977, neutrino, Niki2024, nixos, Nole, ozzy, Pale2025, Papadubi, Pavel Medved, Peruta, ping15, Posmatrac77OKB, radza1, raketaš, rakivan, repac, rovac, samojednoimeznam, singa, Sirius, stegonosa, tomo2, vaci, vaso1, vathra, VekiJ, Vlada78, Walter Kurtz, 800077