Adobe flash player

Adobe flash player

offline
  • Pridružio: 07 Okt 2012
  • Poruke: 102
  • Gde živiš: Twilight Zone

Nisam mogao pronaći na forumu temu o zameni za adobe flash player, pa sam odlučio ovde postaviti problem. Poznato je da se duže vremena priča o gašenju playera i desolo se. Koji program da instaliram kao zamenu? Da li da nakon toga deinstaliram stari flash player program? Hvala.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 827 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 6 sakrivenih i 722 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 6.5lapua, airsuba, Aleksa 3215, alternator, AMX72, Andrija357, Bgorando, BlekMen, Bosnjo, BOXRR, CCCP, Clouseau, darkojbn, Deki Duga Devetka, Demi87, DENIRO, desmeki, Despot1, djboj, Djokislav, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dragon Order, dule10savic, dulleo, dusanobr, Džekson, ekser222, expanse, Ezbuck, Flanker-G, FULCRUM1389, goran.vvv, Great White, Grebostrek, Istman, Ivan Campo, ivan1973, Jager715510, jarovitt, Jeremiah, Johny Sack, JOntra, K a s p e r, kikisp, kljift, Kole1975, komenski, Lance Guest, LeGrandCharles, LostInSpaceandTime, M1los, MarijaC84, Marko Marković, Md84, Medojed, mercedesamg, MILO-VAN, MilosKop, miso2709, Mićko, Moldovan, Nemanja.M, nenad81, nikoladim, Ns1975, nuke92, OgnjenMitric, Oklopnjak, orfanel, Petar25, RJ, rovac, S94, saki80, Shinobi, sovanova95, Srky Boy, srđan, Stefan M, stefan95, stegonosa, SympathyForTheDevil, Tastatura ratnik, Tihi86, Tvrtko I, vaci, Vatreni Zmaj, VJ, vjetar, Vlad000, Vlada78, vladaa012, vpetrovic, vrgudinac, vuk77, vuksa72, Zorge