DR cestitam!

2

DR cestitam!

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

Čestitam i želim ti da dugo ostaneš na toj funkciji Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

Cestitam i mislim da je on zasluzio tu titulu



offline
  • Pridružio: 05 Jul 2005
  • Poruke: 373
  • Gde živiš: Beograd

Ja kada sam se registrovao na mycity video sam da ima funkciju moderator a tek sad vidim ove silne cestitke.
Ili sam ja prolupao ili..... Mr. Green

Cestitke i od mene

Dopuna: 18 Jul 2005 0:56

leleeeeeeeee ja sam lud majke mi
Pa proslo 6 dana od poslednjeg postovanja ovde

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 910 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 9 sakrivenih i 830 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 357magnum, A.R.Chafee.Jr., acatomic, airsuba, Andrija357, ArmFPGA, Belisarius, Bo96, Bojan198527, bojcistv, Boris90, Brankojle, Bubimir, C-Gun, Chainsaw, cifra, cvrle312, darionis, DeerHunter, djboj, DonRumataEstorski, Dorcolac, efektiva, Electron, gajasvi, Georgius, gregorxix, HogarStrashni, Igritelj, Jeremija98, kikisp, Lance Guest, lord sir giga, mainstream, Marko Marković, mat, mercedesamg, Milos ZA, MiroslavD, Mićko, mm1811, Mzee, neko_drugi, nikolapetkovic, nixos, Parker, Piani Jazzer, Primus17, proka89, repac, Semberija, Solunac na steroidima, ss10, t.e.m.p.l.a.r., Tas011, Tihi86, Tila Painen, Trpe Grozni, TRZH92, ujke, vaso1, Vlada78, Vladimir90, vrgudinac, xAlex2, Zastava, Zimbabwe, Zmajac, Zoran1959, Zrcalo