|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Maj 2005 16:36
|
offline
- Max

- Super građanin
- Marko Milic
- MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
- Pridružio: 02 Nov 2003
- Poruke: 1363
- Gde živiš: Beograd - Jagodina
|
Srecan rodjendan Jeco.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Maj 2005 17:46
|
offline
- Freia

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 31 Jan 2005
- Poruke: 1899
|
Sretan rodjendan Jelena.. evo vidim da te jos niko nije povukao za usi.. pa cu prva! ooooooooopp..;-) Sve naj naj.. :-)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Maj 2005 19:20
|
offline
- snoop

- Genghis Khan
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 8134
- Gde živiš: U kesici gumenih bombona...
|
@ Ljutica
jesam ja, preko ICQ-a
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Maj 2005 19:39
|
offline
- Freia

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 31 Jan 2005
- Poruke: 1899
|
@snoop
pa dobro na icq, snoop, mislila sam ovde, od ovih postova, na forumu ;-)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Maj 2005 19:50
|
offline
- Piksi

- Elitni građanin
- Pridružio: 13 Nov 2003
- Poruke: 2435
|
Jeco,srecan ti rodjendan i sve najbolje !!!
@Peca
Obavezno u profil da stavis i datum rodjenja !!!
|
|
|
|
|
|