|
Poslao: 08 Mar 2021 16:13
|
offline
- _Sale

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 13451
- Gde živiš: Z-moon
|
Da si živ i zdrav, i uzbrdo brz!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 08 Mar 2021 20:53
|
offline
- Skywhaler

- Moderator foruma
- vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
- Pridružio: 13 Dec 2013
- Poruke: 9098
- Gde živiš: Esgaroth
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Mar 2021 01:05
|
offline
- amstel2

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 13 Maj 2012
- Poruke: 3726
- Gde živiš: Kilometar od topolivnice
|
Хвала дечаци!
@Сале,јесам узбрдо брз,ал` сам низбрдо много бржи
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Mar 2021 15:00
|
offline
- Kaplar2

- Super građanin
- Pridružio: 01 Nov 2013
- Poruke: 1263
|
Joj, ja se izvinjavam za zakasnjenje.
Srecan rodjenjdan i sve najbolje i od mene!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Mar 2021 21:36
|
offline
- amstel2

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 13 Maj 2012
- Poruke: 3726
- Gde živiš: Kilometar od topolivnice
|
Хвала Капларе..никад није касно.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Mar 2021 10:27
|
offline
- Sirius

- Moderator foruma
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 18910
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Надам се да оправдање важи и за мене...Некад, када нас је овде било много више, утркивали смо се ко ће пре да честита. Свакако, не замери: срећан ти овај и сви будући рођендани. Ти си један од оних који је оживео овај форум. Мало ли је...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Mar 2021 22:09
|
offline
- amstel2

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 13 Maj 2012
- Poruke: 3726
- Gde živiš: Kilometar od topolivnice
|
Хвала Сириусе.Без сикирације.
Знаш кад се угасе кола, а батерија слаба.Гурају двоје..једва..троје..већ лакше..онда се придружим и буде како треба.
|
|
|
|
|
|