Svemirko b-day :)

2

Svemirko b-day :)

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Ois guade winsch i dia zum Gbuadsdog Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

Srecan rodjendan Wink



offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

@ Svemirko

Ne zali se na skolu Smile.
Zamisli kada imas prvi deo ispita u subotu, a drugi deo u nedelju Wink.

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4205
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

Pridruzujem se cestitkama sve najbolje

offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Ja se isto pridruzujem cestitkama. Sve najlepse za rodjendan. Znam kako je kad se subotom ide u skolu. Ja sam za moj rodjendan isto imala kolokvijum tako da znam kako je.

offline
  • Kaca  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Sep 2004
  • Poruke: 1371
  • Gde živiš: blizuBG

Srecan rodjendan! Smile

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2005
  • Poruke: 2908

Srecan bio i sve zelje ispunio Smile

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Srecan rodjus i sve najbolje! Wink

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

Srecan rodjendan (skolarac) Smile

offline
  • goust  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2005
  • Poruke: 1799

Srecan rodjendan i od mene sinko!!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3877 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 6 sakrivenih i 3807 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, bb929, bigbear, bojcistv, bozonspeedlab, Bubimir, celt, cyprus, dankisha, dejan.7951, Dekanovic, dendrit86, desmeki, djonsule, Duce, france93, gajasvi, Great White, ivran064, jalos, JOntra, K-1A, Kadzo, KizJ, Lux11, MadMike, Miha79, milenko crazy north, Milometer, milutin134, Misterrno, mkukoleca, MountAndBlade, neko_drugi, nisamBot, OKT, Orc, Oscar, Pekman, peradetlić, Permaldar, Plavi1, Polifon, Radoslava, raketaš, raso76, Recce, S2M, superwhy, tm, tomo2, Topaz9, tritonus, Tvrtko I, Vatreni Zmaj, VekiJ, Vlada78, vojnik švejk, Vrač, wulfy, XBMC, zaoka, Zmajac, zziko