|
Poslao: 29 Apr 2011 10:30
|
offline
- N1k0l4

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 06 Sep 2005
- Poruke: 3800
- Gde živiš: Beograd
|
Srecan rodjendan administratore.
Posle pijanke kod tebe idemo na vencanje kralja iako sam mu rekao da se ne vencava na nas rodjendan , on zapeo pa to ti je
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 29 Apr 2011 10:50
|
offline
- Ričard

- Lavlje srce
- Supermoderator
- Zver!
- Electro maintenance engineer
- Pridružio: 28 Nov 2006
- Poruke: 13745
- Gde živiš: Vršac
|
Sretan rođendan, sve najbolje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Apr 2011 11:08
|
offline
- rapha

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2005
- Poruke: 9113
- Gde živiš: Beograd
|
Srećan rođendan druže, sve najbolje ti želim.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Apr 2011 18:47
|
offline
- Mixelotti

- Moderator foruma
- zidam zgrade i fasade ........... i armiram-betoniram, utovaram-istovaram i nikad se ne odmaram
- Pridružio: 14 Dec 2005
- Poruke: 2483
- Gde živiš: na istoj lokaciji ali promenih četiri države
|
srećan rođendan
|
|
|
|
|
|