IntraWeb

IntraWeb

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2006
  • Poruke: 59

Intraweb komponente do sada nikada nisam koristio, a sada mi to treba.
Medjutim ne znam kako da mi se posle pokretanja aplikacije, prikaze raspored kakav sam napravio u .html dokumentu, a ne onakav kakav je na formi.
Recimo ako imam neku labelu i dbedit polje na formi, ja u html dokumentu to prikazujem kao :
{%IWLabel2%} : {%IWDBSjediste%}
i tu kao ubacim neke slike, tekst, gluposti.
Znaci sta trebam uraditi da mi se prikazuje sve ovo sto sam uradio u html dokumentu, tacnije kako se taj dokument povezuje sa aplikacijom ?

Dopuna: 18 Dec 2006 15:06

Ima ova komponenta : IWTemplateProcessorHTML1, vjerovatno ona sluzi da se aplikaciji kaze za koji je dokument vezana forma, ali meni to nikako ne uspijeva.

Dopuna: 19 Dec 2006 12:17

E ljudi skontao sam kako fercera ovo cudo, pa ao nekome nekada bude trebalo da zna, da se ne muci kao ja.

Fora je u tome da morate na formi imati komponentu IWTemplateProcessorHTML1, a forma i html dokument moraju imati isti naziv, moraju im sva sloba biti ista, znaci malo slovo = malo slovo, a veliko slovo = veliko slovo.
Onda na formi u 'properties' -> 'TemplateProcessor' upisete naziv komponente, u ovom slucaju IWTemplateProcessorHTML1.
Onda ova komponenta skonta sta treba da radi !
Naravno da svi html dokumenti moraju biti u folderu 'Templates'.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1082 korisnika na forumu :: 100 registrovanih, 7 sakrivenih i 975 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9k38, AC-DC, Alen1987, ALEXV, AMX72, bambulic, BlekMen, bojan_t, BOOM COMPANY, Borski1977, Bosnjo, cenejac111, Cirkon, coaaco, cole77, Comyymoc, crnogorac, cuvarkuca, desmeki, Despot1, DM1994, Dorcolac, Dragon Order, dule10savic, dulleo, Dzoni70, Džekson, Electron, EXIT78, Flanker-G, Georgius, glados, goxin, Hans Gajger, HawX, iceburn, ivan1973, ivan_8282, Jeremiah, JOntra, K a s p e r, kolateralnasteta, larix, Limeni91, LostInSpaceandTime, luka35, M74AB3, markolopin, Maruti, mačković, Medojed, mgolub, MILO-VAN, miso2709, monomah, Mrav Obrad, mrm, narandzasti, nebkv, Nepopravljivi, Nikola93., nixos, ozzy, pein, Permaldar, Piicoki, pobeda, porticco, Reddot, redstar72, Resnica, rovac, ruma, S94, sap, saputnik plavetnila, sekretar, skvara, Sky diver 29, Smd, sovanova95, srđan, starlights, stegonosa, tomigun, Tumansky, Ugljesa99, VJ, vjetar, Vlad000, Vlada78, vladetije, Vojin, Vrač, vuksa72, wolverined4, xAlex2, Xland, YugoSlav