Kamera Canon xl 1

Kamera Canon xl 1

offline
  • Pridružio: 31 Maj 2008
  • Poruke: 208
  • Gde živiš: Iza sedam brda, iza sedam gora.

Recite mi molim vas vase misljenje o ovoj (Canon xl 1) kameri.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Ja pronađoh ovu analizu:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Od urednika sajta, kamera je dobila ocenu 3,5/5. Meni izgleda kao svemirski brod.



offline
  • Pridružio: 31 Maj 2008
  • Poruke: 208
  • Gde živiš: Iza sedam brda, iza sedam gora.

Voleo bih da mi neko kaze da li je imao prilike da radi sa ovom kamerom i sta misli o njoj?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 929 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 9 sakrivenih i 846 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., AirSremac, airsuba, ALEXV, AMX72, Asparagus, Asteker, bojank, Bubimir, Centauro, Chainsaw, chichabg, Colt D, Cvijo_ue, cvrle312, Djokislav, doom83, Dorcolac, dovby, DragoslavS, DrFlyFisherman, Džekson, EVIDENTICAR, FilipSRB, Giskard, Ivoo, Jeremiah, Kalu128338, komenski, komsija1, Lance Guest, Limeni91, lord sir giga, Magistar78, maksi007, mercedesamg, mexo, mgolub, MILO-VAN, Milometer, Mićko, mnn2, nerislav2025, nikoladim, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, pablojepao, Piani Jazzer, Pilence, read-only, rodoljub, sap, Sevatar, ShtagodShtagod, SKYLINE, Stevan2026, t.e.m.p.l.a.r., Tanjagre, Tihi86, Tila Painen, Trpe Grozni, TRZH92, vaso1, Velizar Laro, Vlada78, Vladimir90, vrgudinac, W123, WerWolf14, x011, yrraf, zajcev1, ZlatniRez